Kované zábradlí

Zábradlí je velice důležitou součástí schodiště a dokonale ho doplňuje. Ve většině případů se instaluje zábradlí zároveň se schodištěm a dělá ho jedna firma. Ovšem můžete si zábradlí dodělat i zvlášť, pokud Vám dosavadní nevyhovuje. V dnešní době existuje nespočet druhů zábradlí, které si můžete nechat u Vás doma udělat. Pokud však chcete mít u Vás doma opravdový skvost, který ocení každá návštěva, tak sáhněte po zábradlí kovaném.

zábradlí

Kované zábradlí je tu už spoustu let a vyrábělo se dřív a bude se vyrábět i nadále. Díky tomu, že kované zábradlí vyrábí stále podle stálých postupů je zábradlí o to dokonalejší a originální. Stále se zábradlí vyrábí pomocí ručního zpracování kovů a tak je toto zábradlí originální a nikde jinde ho nepotkáte. Kovář si se zábradlím vyhraje a dá do něho svojí energii a práci, která se projeví v samotném výtvoru.

zábradlí (2)

Pokud na výrobu zábradlí oslovíte firma fa-havlíček, tak se můžete těšit nejen na profesionální přístup, ale také na dech beroucí výtvory. Před samotnou výrobou Vám tato firma dá k nahlédnutí vykreslenou dokumentaci, aby se předešlo nepříjemnostem a vše sedělo, jak má. Materiál na výrobu může být mosaz, nebo ocel a povrchová úprava může být kovářská barva, kovářská barva s platinou a komaxit. Zábradlí může mít i hodně druhů provedení mezi ty nejznámější patří kované šprušle, výplň, nebo kombinace těchto dvou prvků. Na webových stránkách této firmy se můžete podívat již na realizované zábradlí u zákazníků a také na všechny ostatní fotografie, co firma kdy vyrobila. Najdete zde schodiště, interiérové dveře, vybavení interiéru, obložení stropů a mnoho dalšího, čím se firma zabývá. Prioritou firmy je kvalita, spolehlivost a také originalita výrobků.

Pokud tedy budete hledat perfektní firmu, která svojí práci dělá poctivě a kvalitně, tak oslovte právě tuto zmiňovanou firmu.