Zhubněte chytře

Přestože shodit přebytečná kila vyžaduje píli a trpělivost, nejedná se o těžkou disciplínu, kterou není možné zvládnout. V první řadě je důležité naučit se správně přistupovat ke svému tělu. Každé tělo pracuje jinak, a to vaše není výjimkou.

K získání vysněné postavy je nutné řídit se zásadami, které vám pomohou k efektivnímu hubnutí s viditelnými výsledky. To, co musíte upravit je váš dosavadní jídelníček a způsob pohybu.

  1. Strava

Vaše jídlo by mělo být vyvážené a podávané v pravidelných časových intervalech. Vyvarujte se tučným, těžkým a sladkým jídlům. Během úpravy jídelníčku či jeho radikální změny se mohou dostavit nezvykle časté chutě na sladké či na slané pochutiny. Tyto chutě nemusíte zbytečně utlumovat, můžete je pouze nenásilně nahradit zdravými alternativy. Vyzkoušejte sušené ovoce, ořechy či hořkou kvalitní čokoládu.

Během konzumace malých porcí může z počátku docházet k nepřestávajícímu hladu, který můžete utišit dostatečným pitným režimem či hubnutí podpořit speciálními koktejly na hubnutí Goodly.

Zdravé hubnutí

  1. Pohyb

Pohyb je během hubnutí stejně tak důležitý jako strava. Ať už budete chodit na dlouhé svižné procházky, budete cvičit jógu nebo běhat, všechna aktivita se počítá. Pokud vám to čas dovolí, můžete se aktivně hýbat každý den. Jestliže vás od vchodových dveří odděluje několik pater, můžete místo výtahu využít svoje končetiny. V případě, že vaše dojezdová vzdálenost do práce není příliš dlouhá, můžete jezdit na kole či pěšky.

závaží na cvičení

S cvičením začínejte pomalu a obtížnost cviků zvyšujte v závislosti na vašich schopnostech. Nezapomeňte se před každým cvičením důkladně rozcvičit, aby nedošlo k poškození či natažení svalů. Cviky volte vzhledem k vašem preferencím. Pokud toužíte po větším svalovém objemu, zapojte do cvičení silové cviky se zátěží. Jestliže chcete spíše spálit přebytečný tuk, je důležité, aby cviky byly dynamické.