Co pomáhá na růst řas

Hodně dlouhé, nejlépe mírně zatočené a tmavé řasy, to je sen každé ženy. Je to zvláštní, ale každá z nás – ať máme řasy dlouhé jakkoliv – je chceme mít ještě delší a výraznější. No, zkrátka se chceme líbit. Samy sobě, mužům, okolí. Běžně si řasy zvýrazňujeme použitím řasenky (maskary), při jejímž nanesení na horní a dolní řasy se oko opticky zvětší a více v tváři vynikne. Denní líčení příliš nepřeháníme, večerní líčení bývá o dost výraznější. Je to proto, že při umělém osvětlení je obličej bledší, a proto potřebujeme večerní make-up. Některým ženám však ani řasenky nestačí a používají řasy umělé. Jednak je přilepují speciálním lepidlem, anebo připevňují pomocí jemných magnetů. Jen nevím, zda magnetické upevnění funguje i tehdy, nosí-li žena brýle. Zda se magnetická řasa nemůže přichytit ke kovovým obrubám – přece jenom jsou tyto dva prvky velice blízko sebe.

Beauty Woman

Aby ženy mohly přistupovat ke svému dokonalému vzhledu co nejsnadněji, vymýšlejí odborníci v kosmetických laboratořích neustále nové a nové přípravky a kosmetické doplňky. Jedním z nich je i sérum, co pomáhá na růst řas a obočí od PHB Ethical Beauty. Tohle sérum zaručuje přírodní přístup k urychlení růstu obočí i řas. Jedná se o směs stoprocentně přírodních ingrediencí, které zajistí výživu a následnou regeneraci řas i obočí, a přitom aktivují jejich růst. Z těch nejvýznamnějších látek v séru obsažených je zapotřebí zmínit kofein, biotin, ricinový, baobabový a arganový olej a extrakt k quinoi, který je bohatý na rostlinné proteiny. Ženy s vyšší citlivostí pleti v okolí očí se v žádném případě nemusí bát alergické reakce, a navíc je sérum vhodné i pro citlivé oči.

Kosmetické přípravky

Zkušenosti s používáním séra PHB Ethical Beauty ukazují, že první výsledky lze pozorovat již po několika týdnech. Maximálních výsledků je však dosaženo, budou-li ženy používat sérum pravidelně po dobu tří měsíců.