Vztah mezi kamarádkami

Pokud je člověk, kterého ocení každý z nás, pak je to kamarád nebo kamarádka. Někoho takového opravdu potřebujeme všichni, protože někdy podniknout něco se svým kamarádem či kamarádkou nemusí být na škodu.

Jestli je ale něco, co se stává a to zejména, pokud si kamarádka nebo kamarád najdou partnera, je to to, že začnou svou kamarádku či kamaráda zanedbávat, protože každou volnou minutu chtějí trávit se svým partnerem. Něco takového ale rozhodně není dobře. Nikdo by neměl být natolik fixovaný na svého partnera, že začne ignorovat okolí.

Něco takového nesou špatně zejména ženy a to, pokud si najde jejich kamarádka nějakého toho přítele a začne se s danou ženou stýkat co nejméně. Bohužel něco takového může ovlivnit jejich kamarádský vztah, protože daná žena již bude muset chodit na nákupy nebo na dobrou kávu sama.

dvě kamarádky

Ženy něco takového nesou skutečně špatně a může se klidně stát, že pokud se to nezlepší, již se nebudou chtít s danou kamarádkou nadále bavit, protože nikdo nestojí o člověka, který zde pro nás není, když jej nejvíce potřebujeme a to ještě navíc, pokud jste zde pro něj byli, když vás nejvíce potřeboval. Takové kamarádství začne brzy ztrácet pro daného člověka na významu a může to dojít tak daleko, že se dané ženy již nikdy ani nepozdraví a to ani, pokud se potkají na ulici.

Každý by si měl uvědomit, že na kamarády je potřeba si najít čas. Tito lidé zde pro vás byli například již od vašeho mládí a stále budou, pokud je nebudete zanedbávat.

dobré kamarádky

Nikdy to nesmíte nechat dojít tak daleko, že o vaši kamarádku nebo kamaráda přijdete a to právě kvůli tomu, že jste si našli partnera a myslíte si, že mu musíte dát všechen svůj čas. Rozhodně nemusíte.

Udělejte si občas čas na své kamarády, protože jen ti tady s vámi budou tehdy, pokud se stane, že od vás vaše drahá polovička odejde. Pokud je budete zanedbávat, je možné, že tady pro vás nebudou, když je budete nejvíce potřebovat, protože jste se na ně vykašlali v době, kdy vás nejvíce potřebovali právě oni.