Posílení mileneckého vztahu nemusí být náročné ani složité

Mazlení a tulení – máte rádi tuleně? Pak vám možná svým názvem připomenou vlastnost, která každému vztahu dodá na šťávě a hlavně obrovské důvěře. Mazlit se a přitulit k tomu, koho milujeme, no co víc si člověk může přát. Pak už jen to jediné…

Masáže – masáže byste si měli provádět navzájem, střídat se mezi sebou a střídat i různé techniky a oblasti, kterým věnujete pozornost. Masáž se může „zvrtnout“ i v erotickou a nakonec skončíte v posteli, ale nemusí to tak být vždy, někdy stačí jen něha a pouhá pozornost toho druhého. Masírování těla je vždy natolik vzrušující a relaxační záležitost, že byste si je měli dopřát alespoň obden. Zbavíte se tím mnohem lépe nánosů stresu, které si domů nosíte podobně, jako bahno na podrážkách vašich bot.

dívka na posteli

Drbání ve vlasech – tohle je jedna z nejúčinnějších technik, jak uvolnit vnitřní napětí a zároveň zesílit důvěryhodnost partnerského svazku. Je to velmi intimní záležitost, ačkoli se to třeba nezdá. Možná, že jste se již někdy setkali s mechanickým drbátkem, nabízeným v různých specializovaných e-shopech, ovšem nejlepší drbátko jsou stejně vaše hbité prsty. Zkuste to a uvidíte!

masáž partnerky od partnera

Psaní po zádech – s touto zábavou jste se možná setkali jako děti u svých rodičů, kteří vám psali prstem na záda různé vzkazy a vy jste hádali obsah toho nápisu. S partnerem v posteli to může získat zajímavý náboj, a třeba i posílit a vylepšit sex.

Čtení na dobrou noc – zkuste někdy číst sobě i partnerovi nahlas pasáže z oblíbeného knižního titulu. Třeba vám to zlepší vzájemné vazby a okoření vztah mnohem lépe, než posezení u televize. Ostatně, chcete-li si udržet kvalitní vztah na úrovni, omezte sledování TV na minimum, stejně tak kontakt s mobilem. Mobilní telefony a televize přináší do vztahu spíše problémy, lidé se tím více odcizují a takový vztah se může brzy rozpadnout.