Nízká bonita nemusí znamenat nízké příjmy ani vysoké výdaje, ale špatné výpočty

Doložení příjmů může být poměrně rizikovým krokem, na jehož základě poskytovatel půjček pochopí, že vaše finanční situace není zdaleka růžová, a svou podporu si může i rozmyslet. Něco takového vám s velkou pravděpodobností hrozí, když se vypravíte žádat o půjčku do banky, a zároveň víte, že máte průměrné anebo spíše nižší příjmy. Ovšem pozor, vaše příjmy mohou být naprosto v pořádku, ovšem vaše partnerka je například právě na rodičovské dovolené anebo máte kupu dětí. Jen tak málo stačí, aby vás bankovní dům nepříjemně penalizoval nízkou bonitou.

hromádka dolarových bankovek.jpg

A kdo má nízkou bonitu, ten může na bankovní úvěr zapomenout, a spolu s ním i na své velké sny. Anebo je to jinak? Pokud patříte k těm, kteří nemají zbytečné obavy z nebankovních půjček, můžete si na své plány půjčit i jinde. A věřte tomu, že poté, co řady poskytovatelů půjček na podzim loňského roku výrazně prořídly, tak se věru nemáte čeho obávat. Nad všemi nebankovními společnostmi, které získaly na poskytování půjček spotřebitelům licenci, bdí přísná česká národní banka. A taková garance by vám měla stačit k tomu, abyste se přestali bát a vyzkoušeli vstřícnou nebankovní půjčku. Například nebankovní americkou hypotéku bez dokládání příjmů americka-nebankovni-hypoteka.cz.

vějíř dolarových bankovek bez pozadí.png

Výhodou americké hypotéky je to, že ji můžete využít na cokoli. Zapomeňte proto na veškerá omezení a využijte peníze přesně podle vašich potřeb, ať už pomýšlíte na cokoli. A když si tuto půjčku sjednáte ve variantě bez dokládání příjmů, tak tím výrazně zvýšíte pravděpodobnost, že uspějete. Vaše příjmy sice neutajíte a neujdou důkladnému rozboru vašich možností sjednaný úvěr splácet, avšak počítat můžete s vyšší tolerancí a věřitel udělá všechno možné proto, aby vám takovou situaci usnadnil. Třeba tím, že vám navrhne dobu splatnosti až o délce třiceti let, což znamená, že se váš dluh rozloží na dlouhé období a na mnoho splátek, které budou nízké.