Moto záliby

Vždycky jsem toužila po tom, abych měla nějakou skvělou motorku, protože se vzpomíná na svého bratra, který už v šestnácti letech vlastnil opravdu skvělou motorku, kterou mohl už řídit od svých šestnácti let. Ani nevíte, jak jsem svému bratrovi záviděla, protože mně bylo teprve dvanáct let a už jsem taky chtěla řídit motorku. Moji rodiče mi zatím pořídili opravdu skvělé kolo, které stálo skoro šedesát tisíc korun. Ani nevíte, je to bylo perfektní kolo. Samozřejmě, že jsem si toho kola opravdu hodně vážila, ale já jsem chtěla motorku. Protože už od malička mě opravdu hodně zajímalo moto, motorky a taky auta.

Motorku jsem taky měla.

A to taky hlavně bylo kvůli tomu, že náš nejstarší bratr, kterému je nyní čtyřicet let, tak vždycky chtěl být automechanik a vrtat se v motorech. A tohle se mu naštěstí splnilo, takže můj nejstarší bratr je automechanik. A aby toho nebylo málo, tak automechaniky máme v rodině ještě dva. A to je můj strejda a taky můj otec. Takže je vlastně docela prima, že máme doma tolik automechaniků, protože kdyby se nám třeba například něco rozbilo, tak můžeme být rádi, že máme doma opravdu tolik automechaniků, že se potom nemusíme platit drahé firmy anebo automechaniky.

Moto mě moc baví.

Takže také se přiznám, že jakmile mi ihned bylo šestnáct let, tak jsem se taky udělala řidičský průkaz na lehkou motorku, kterou jsem potom řídila. Měla jsem opravdu krásný červený skútr, který jsem ale po pěti letech prodala a pořídila jsem si potom auto, když už jsem měla konečně řidičský průkaz na automobil. Musím uznat, že řízení mě opravdu hodně baví a taky jsem kdysi chtěla být opravářka aut, protože mě zajímal moto svět. Já sama jsem opravdu ráda, že mě navíc můj přítel moc rád nechává řídit auto. Někde je to naopak, že muž nechce půjčit ženě auto. A ani neznám nikdy důvod. Asi to tak už v rodině mají nastavené.