Mateřská láska je silná

Co pro vás znamená láska? Já musím říct, že bez lásky bych si opravdu nedokázala představit život. Mám totiž malého syna. A svého malého syna úplně moc miluji. A bez mého syna bych si už nedokázala představit život. Já nejvíce pociťuji, že mám velmi mateřské lásky. A podle mého názoru je mateřská láska úplně největší cit na světě. Nebo vy to cítí teď jinak? Myslím si, že samozřejmě mnoho žen a maminek má ráda své děti. A tak to taky má být. Ale samozřejmě jsou tady i jiné druhy lásek než jen láska mateřská.

milovat děti je důležité.

Třeba ta partnerská láska. Samozřejmě předpokládám, že už asi jste někdy byli pořádně zamilovaní. Já ano. A to dvakrát. A musím říct, že začátky nové lásky jsou naprosto perfektní a dokonalé. Nikdy nezapomenu na ty první okamžiky lásky, na které se nedá zapomenout, protože je to vždycky úplně dokonalé a mám takové šimrání v břiše. Jistě ten pocit znáte. Vy to samozřejmě jistě znáte. Láska se nedá popsat slovy. Hlavně ta mateřská láska k dětem.

Máte rádi děti?

Protože láska je pěkný cit a ovšem ale taky jsou případy, kdy láska přerostla v nenávist. To někdy znáte, že? A potom je ten nejhorší scénář, který člověk může zažít. Není nic horšího, než když vás milovaná osoba zradí nebo podvede. Potom nevíte, co máte dělat, protože jste smutní a zhrzení láskou. A proto někdy přichází, bohužel, to, že budete svou bývalou lásku nesnášet. A ono se to taky vlastně říká, že je od lásky k nenávisti velmi hodně blízko. Já sama jsem tohle zažila. A to jednou. Jeden můj bývalý přítel mě stále podváděl. Chtěla jsem mu dát poslední šanci, ale on ji vůbec nevyužil a měl z celé situace spíše srandu. Potom jsem se s ním chtěla rozejít, ale to on nedokázal přijmout, protože je hodně žárlivý. Tak mi bohužel děla za života peklo, a to celé tři měsíce. Bylo to hrozné. nevím proč někdy takto musí velká láska skončit. Raději bych si udržela přátelské vztahy, nemyslíte? Proto já raději nedám dopustit na mateřskou lásku k dětem.