Bez internetu

No, to je pak na pováženou. Ale není to nic složitého. Prostě si požadovanou věc stáhnete. Proč to dělat? Nu, na to je odpověď přímo v nadpisu článku. Pokud se chcete podívat na svou oblíbenou věc i tam, kde není internet, tak to v pohodě uděláte. Není přece třeba abyste platili za drahá data, když to můžete udělat i bez toho. Stažení samotné musí ovšem probíhat tam, kde internetové připojení je. Bez něj by to jaksi nešlo.

Při této činnosti potřebujete nějaký downloader. Pokud stahujete ze známých serverů k tomu určených, je to samozřejmě zbytečnost, tam se to vše řídí samo. Ale pokud narazíte na hezké videjko jinde, máte problém a bez výše zmíněného nástroje to asi půjde jen velmi těžko. Takže se vrátíme zpátky k downloaderům.

stáhnout video

Těch je velká spousta a přijdete k nim na serverech k tomu určených. Nebo si to prostě dejte do vyhledávače. Zde vás však musím varovat před nebezpečím. Pokud chcete tento downloader používat, musíte si jej stáhnout a pochopitelně instalovat. A zde je jádro pudla. Když pominu to, že jich většina po instalaci stejně nefunguje, mohou vám do vašeho počítače zavléci nečekané hosty. Jsou to různé viry a špehovací software. Nefunkční počítač je pak jen to nejmenší zlo. Horší je pak vyprázdněný bankovní účet, protože i to špehovací program umí. Tedy ne že by to dělal on sám, to ne, ale odešle vaše hesla hackerovi a rázem máte v bance nula nula korun. Takže se raději instalaci vyhněte a použijte online downloader.

projektor

Jeho výhoda je naprosto jasná, nikam se nic neinstaluje, takže se ani nemůže něco do vašeho stroje něco zavléci. V tomto je tahle věc na 99,9 % bezpečná. Online downloader na který je zde v článku odkaz pracuje stejně jako ostatní. Je to vlastně propracovaná webová aplikace, která pouze plní příkazy, které má v sobě zabudovány. A tím je pouze stáhnout to, co vy potřebujete. Nic více a nic méně.