Díky líčení můžete zvětšit oči a podtrhnout svůj pohled – Na co se musíte zaměřit?

Máte nevýrazné oči a chtěla byste svůj pohled nějak podtrhnout? Bez kvalitního líčení se v tomto případě neobejdete, ale jde to. Jak se s tím poprat? 

Díky líčení můžete zvětšit oči a podtrhnout svůj pohled – Na co se musíte zaměřit? 

Líčení dokáže s obličejem opravdu divy, nemusíte přitom být zkušenou kosmetičkou, abyste si některé ty triky taky osvojila. Je to docela snadné, stačí se zaměřit na to, co je skutečně důležité. Je třeba naučit se používat vhodné pomůcky a určitě by vám doma neměla chybět tužka na oči nebo řasenka. Jak můžete zvýraznit oči a vykouzlit si tak podmanivý pohled, kterému nikdo neodolá? Naučte se trošku kouzlit a vyrazte ven jako úplně nový člověk. Co je k tomu zapotřebí? 

výrazné líčení

Začněte vhodnou péčí

Péče o oči a oční okolí je to, čím byste měla začít. Pozor na to, je třeba pochopit, že pokud chcete mít dokonalé oči a pohled, musíte se o oční okolí postarat. Jde o to, že kůže je kolem očí hodně tenká, je lepší ji ošetřovat jen očními krémy, které dodají jemné kůži okolo očí tu potřebnou dávku hydratace a regenerace. Pokud trpíte na kruhy pod očima, musíte se naučit používat korektor, make up nebo pudr. Zkrátka základní líčení musí být o tom, že je pokožka celého obličeje dokonalá. 

kosmetické pomůcky

Tužka na oči a řasenka v hlavních rolích 

Pokud jde o samotné líčení, je třeba se naučit používat tužku na oči a řasenku. Pokud ale jdete na nějakou větší akci, pak si vezměte na pomoc i stíny na oči. Jakákoliv tužka na oči, tedy černá, hnědá ale i barevná, je dobrá. Díky tužce se vaše oči zvětší, přičemž v koutku oka by měla být tužka jen tence vedená a rozšiřovat by se linka měla až na konci. Co se stínů týče, ke zvýraznění pohledu je třeba vybrat dobře barvu. Tmavé barvy si nechte na večerní líčení, obecně ale platí, že světlejší odstíny nebo třpytivé stíny krásně projasňuji pohled. Na závěr vše umocněte řasenkou. Výrazné řasy samy o sobě zajistí dokonalý a hluboký pohled a oči rovněž zvětší. 

Někdy je méně více, ale pokud vyrážíte na večírek, nebojte se i výrazného líčení.