Vlastní cestou

Postavili jste si nový dům a máte zatím jen holé zdi? Tak šup, šup! Nejvyšší čas začít plánovat nábytek je tady. Zařídit si bydlení podle svých představ, to jsou hodiny strávené chozením po obchodem s nábytkem. Měřením a kreslením nejrůznějších možností uspořádání jednotlivých pokojů. Až někdy dospějeme k rozhodnutí, že některé kusy nábytku, ale třeba i celou kuchyň si necháme vyrobit na míru.

dekor dřevo

Nábytek na míru má nejen jednu výhodu, ale tou nejpodstatnější bezesporu je, že nábytek bude přesně kopírovat rozměry vašeho pokoje a nebudete se muset smířit se sériově vyráběnými kousky a složitě je doma skládat, aby vám zaplnily vámi požadovaný prostor a nevznikaly nevyužitá „hluchá“ místa. Jste-li například malé postavy, nebo naopak měříte přes dva metry, je velice vhodné si nechat vyrobit nábytek na míru, abyste při práci u kuchyňské linky nenamáhali zbytečně záda. Ta určitě správnou výšku kuchyňské desky ocení.

Další výhodou je, že si nábytek můžete nechat vyrobit ve vámi oblíbeném lamino dřevodekoru https://www.sten-skrine.cz/fotogalerie/lamino-drevodekor, což byste u sériově vyráběných kousků složitě hledali, nebo si museli nechat nábytek dělat na zakázku, což by navýšili cenu i čas dodání.

dřevo

Máte kuchyň v podkroví a máte šikmé stropy? Nebo děláte novou kuchyni ve starém domě, který nemá ideálně rovné zdi? Je málo pravděpodobné, že seženete sériově vyráběnou kuchyňskou linku a skříňky, které byste bez dalších úprav mohli namontovat. Zvažte, zdali si nenechat vyrobit kuchyň na míru, kterou si necháte prvně nasimulovat na počítači a budete mít předem představu, jak to bude po realizaci ve vaší kuchyni vypadat, jaký v ní bude prostor, kolik můžete chtít skříněk. A hlavně! Můžete si zvolit vlastní dekory, kombinovat je, nebudete závislí na velkovýrobci a pár odstínech. Ve volbě dekoru budete mít zcela volnou ruku.