Problémy ve vztahu nebo manželství

Od lidí se očekává, že budou ve svém životě budovat vztahy. Začíná to samozřejmě již od útlého dětství, protože snad každé dítě si vytváří vztah k matce a otci, čili buduje rodinné vztahy. Tímto způsobem jsme vychováváni, proto si v dospělosti hledáme partnera, se kterým budeme svůj život sdílet. To jsou všechno krásné představy, ale postupem času můžeme narazit na problém, který se v našich očích jeví jako neřešitelný. Nezoufejte.

Na všechny problémy existuje řešení, možná vám pomůže manželská poradna praha.

žena srdíčko

Všechno začíná velkou láskou. Lidé jsou zamilovaní, milují jeden druhého a nechtějí se ho vzdát. V jejich očích je to ten „pravý“ a ta „pravá“. Jenomže až zamilovanost pomine, zjistíme, že partner může mít drobné chyby, které nám vadí. Zamilování přejde v lásku, a abychom vztah ještě více utužili, řekneme si své ano před oltářem. Svatba je velkou a radostnou událostí, jenomže manželství se přeceňuje, je to přece jen určitý vtah, který může procházet problémy.

Nechcete se s partnerem hned rozvádět? Moc dobře víte, že jste ho kdysi bezmezně milovali? Kde je ta láska? Kam se vytratila? Prožíváte každodenní rutinu? Nemáte si co říct? Chcete to napravit? Řešíte závažnější věci jako nevěru, zdravotní problémy nebo každodenní hádky? I na tyto problémy se dá najít řešení, pokud se nechcete rozvádět, ale chcete společnými silami najít řešení.

manželský pár

Nadhled někoho dalšího v mnohých případech hodně pomůže. Máte se komu svěřit a není to nikdo z rodiny. Osoba, která s vámi probere vaše trápení a nebude nikomu „nadržovat“. Pokud se totiž svěříte někomu v rodině, často se na vás budou dívat jenom tím pohledem, kterým se dívají celý život, a budou si o tom myslet „svoje“. Odborník vám ale může opravdu profesionálně pomoci vyřešit krizi v manželství.

Zvažujete tuto možnost? Rozhodně se není za co stydět. Do poradny chodí jak mladší páry, kterým to přestalo fungovat, tak i starší manželé, kteří prostě jen zjistili, že už si nemají co říct. Přijít může kdokoliv, bez ohledu na to, jaký problém ho zrovna trápí.