Můžete si dovolit šaty snů

Krásná, velká svatba. Všechno naplánované so posledního detailu. Výběr svatební dekorace, kytek. Vaše vysněné místo, kde si konečně řeknete své společné ANO a vstoupíte do svazku manželského, ve kterém spolu budete šťastní. Nejspíš každá žena, ale už i malá dívka má tu svoji svatbu vysněnou a přesně ví jak by měla vypadat. Některé se spokojí s malou svatbou, ale další zase s honosnou. Taková velká svatba bude určitě finančně náročná a může se vyšplhat na desítky tisíc. Protože chcete mít všechno perfektní. A proč taky ne, vždyť je to váš velký den, který si chcete užít s naprostou parádou a vzpomínat na něj dokonce života.

šaty

Ale někdo se spokojí i se skromnou svatbou. Postačí vám úplné maličkosti, jde tu přeci o vás dva a to žádná velká svatba nenahradí. I taková malá svatba stojí peníze a proto přemýšlíte kde by jste mohli ušetřit. Určitě se dá ušetřit na dekoraci. Kdy na svatebních stolech nemusí být spousta svíček, okvětních lístků a dalších různých serepetiček. Postačí bílí ubrus, svíčka a malá vázička s kytkou. Stejnak potom na všech stolech se bude jídlo a pití. Ano i na jídle a pití se dá ušetřit. Místo kaviáru, tataráčku a dalších specialit, můžete dát nějakou klasiku a potom raut. Na pití vám postačí i čistá voda s matou a citrónem, zvláště v horkých. letních dnech.

šaty

A teď to nejdůležitější, dokážete si představit, že by jste ušetřila na svatebních šatech? Ano i tohle jde. Buď si šaty můžete koupit nošené z druhé ruky, nebo si můžete vypůjčit od vdané kamarádky, která má svoje šaty schované a nebo můžete navštívit výprodej svatebních šatů Praha, kde na vás ty vaše pravé, vysněné šaty čekají. Opravdu je jich tam několik a máte z čeho vybírat. Pokud si nejste jistá, tak můžete salón navštívit a tak si svoje šaty vyzkoušet, osahat a nechat přešit na vaši postavu. Najdete si ty své princeznovské? A nebo se spokojíte s šaty. které jsou obyčejné, krajkou vyšívané.