Mobilní dům jako skvělá alternativa v bydlení

Už jste slyšeli o mobilních domech? Existuje několik důvodů proč si je pořídit a také spousta názorů proč si je nepořizovat. Někteří z nás však uvažují velice ekonomicky a také ekologicky a s přihlédnutím na všechny priority se nakonec třeba zrovna rozhodnou pro mobilní dům a nikdy by neměnili, takže si pojďme říct více informací o tomto alternativním způsobu bydlení.

Mobilní domy existují v desítkách verzí. Buďto si můžete pořídit nějaký menší typ, který postavíte na zahradu a využívat ho jako chatku nebo si můžete pořídit klidně plnohodnotný objekt, který třeba necháte nakonec zkolaudovat a budete v něm bydlet jako v každém jiném zděném domě. I takovéto typy existují. Pořád je to ale „dům na kolečkách“, který můžete nechat převézt.

šálek čaje

Myslíte si, že jsou energeticky náročné? Právě naopak.

Proto Vás možná překvapí mobilní domy Lavarohouse.

Jsou energeticky velice málo náročné. Jsou menší, ale najdete v nich vše, co k běžnému životu potřebujete.

Vybírat si můžete z druhů, které jsou ihned k dispozici a jsou skladem. Zde je široký výběr jak úplně nových objektů, tak i starších, záleží na preferencích klienta, čemu dává přednost nebo jak si přeje obydlí využívat. Další z možností je nechat si objekt dokonce postavit zcela na zakázku a říct si přesně věci, které tam chcete mít a případně si některé detaily a parametry poupravit. I to je dokonce možné, takže toho využijte, jestliže nespěcháte.

Vybírání je vždy velice rychlé, na skladové zásoby se můžete přijet kdykoliv podívat. Profesionální dopravu až na místo pozemku samozřejmě zajišťujeme.

žena u jezera

A z jakých verzí si můžete vybírat?

Jednou z řad je Lavaro. Tyto objekty mají kvalitní podvozek a jedná se o celoroční domy. Tato top řada má nesčetně výhod. Objekty si můžete pořídit vybavené nebo bez vybavení.

Další řada je Platinum. Jedná se o velice luxusní celoroční objekty dokonce s možností je nechat zkolaudovat. Splňují stavební zákon, takže není problém v nich bydlet natrvalo. Precizní modulové dřevostavby.

A nesmíme zapomenout ani na řadu Relax. Celoroční domy s kvalitním ocelovým podvozkem. U těchto typů můžeme zajistit individuální splnění požadavků, může se totiž jednat o individuální projekty. Dodává se vybavený nebo bez vybavení.