Menstruační kalhotky do vody jsou na vodácké výpravě nedocenitelné

Vodáctví je v České republice jedním z nejoblíbenějších rekreačních sportů, který je spojován s dovolenkovými pobyty. Kdo nikdy tuto aktivitu nevyzkoušel, stěží dokáže pochopit, jaké benefity přináší, a proč se vlastně lidé vydávají na řeku rok co rok, aby s ní měřili své síly a aby si také užili krásného prostředí a záporných iontů.

vodáci ve Slovinsku

Když se vyráží na vodu, termín se obvykle plánuje s velkým předstihem několika měsíců. Lidé si kvůli tomu berou dovolenou a zajišťují v předstihu i půjčení lodí, případně jejich dopravu, pokud převáží lodě vlastní. Pronajímají se za tím účelem i přepravní dodávky a celá akce mívá poměrně značné nároky na organizační schopnosti.

dívka na břehu

Co však nelze předem příliš organizovat, je ženská menstruace. Ta nemusí přijít dle pravidelných cyklů a může dotyčnou ženu či dívku důkladně zaskočit. V takových situacích se mohou hodit menstruační kalhotky do vody, s nimiž se plavba po řece nemění v horor, ale zůstává tím, čím by měla být – překrásným prožitkem, který jsme si pečlivě naplánovali již v březnu, a na něž se těšíme skoro půl roku.

dívka v kajaku

O nošení menstruačních kalhotek v průběhu plavby nikdo ani nemusí vědět, protože je ukryjete pod krátké kalhoty, a nic zásadního se v podstatě nemění. Soustředíte se pak na to podstatné – na samotnou plavbu a plánování dalších říčních úseků podle počasí a aktuálních podmínek přímo v místě vašeho působení.

Díky menstruačním kalhotkám pak bude vodácká výprava tím, co byste nikdy nevyměnily za žádný jiný typ dovolené, a můžete zároveň referovat vašim známým, jak skvělé to na vodě bylo, a zda by se k vám také nechtěli přidat. Příště vás pak může být víc a další akce pak může získat ještě zajímavější náboj, a vězte, že na vodě se nikdo nikdy rozhodně nenudí http://www.e-flotila.cz/aktuality/1936-jaguar-landrover-sayer-budoucnost a že si odtud odnesete někdy až neuvěřitelné zážitky na celý zbytek života.