Led žárovky GU 10 jsou úspěšné

Dostatečné osvětlení je základem každé místnosti. Proto se dá různě kombinovat i vícero druhů svítidel, jak závěsných, zapuštěných nebo bodových. Záleží na našem vkusu a také designu bytu. Dále také, kam vůbec světlo chceme umístit. Jiné bude na sociálním zařízení, v ložnici nebo u pracovní desky kuchyňské linky. Takové teplé světlo, které se lne po pokoji, vykouzlí skutečně jedinečnou atmosféru klidného domova. Prakticky, když se to vezme, tak každé světlo dodá interiéru kouzelný tón. Stejně jako novodobé koncepty s osvícením LED GU 10, které získaly velkou důvěru mezi zákazníky.
obývací pokoj 652

Světla, která dobývají svět

Pořídit si LED žárovky především znamená zařídit si skvělou úsporu svých finančních prostředků. Zkratka LED v českém jazyce znamená světelná emotivní dioda. Existuje již v řádu 50 let a za tu dobu se vývoj posunul neskutečným způsobem dopředu. Setkáme se snad s nimi úplně všude. V dnešní době se již komponenty nezalévají do čočkovitého tělesa z plastu, jak tomu bylo dříve, ale používají se ve formě výkonných plochých LED čipů.
koupelna 2136
Moderní verze dokonce emitují různou barvou světla. Mají dlouhou životnost a nízkou spotřebu elektrického proudu. Jsou dělané tak, aby nám nahradily dřívější zdroje a tak i do našich oblíbených svítidel seženeme LED žárovku se závitem, ale oblíbené jsou i zásuvné nebo bajonetové.
moderní místnost

Bodová světla

Je třeba si uvědomit podstatný rozdíl, než se vydáme nakupovat. V obchodě se setkáme s tím, že si můžeme zakoupit žárovky buď se závitem, nebo paticí. Nejsou to stejné pojmy a dokonce již nejsou ani stejné rozměry. Pokud potřebujeme žárovku do bodového světla, tak se musíme soustředit na patici, která má své správné označení a číslici. V tomto případu G je odvozeno od anglického slova globular a U je vlastně vyjádření tvaru samotné žárovky. Pak je zde číslo 10 a to nám prozradí vzdálenost kolíků, nyní máme 10 mm. Tyto svítidla jsou naprosto šikovná, nepřekáží, osvítí plochu a dají se i přizpůsobit, kterou stranu mají osvítit. Výborná volba do moderního stylu.